Hliníkové dveře

HEROAL ProfiSerie 065

Řada hliníkových profilů pro okna a dveře s tepelnou izolací. Montážní hloubka systému 65/75 mm. Pro náročné zákazníky a frekventované vstupy v bytových domech, školách, obchodech nebo administrativních budovách nabízíme hliníkové vchodové dveře s přerušeným tepelným mostem ze značkového německého systému HEROAL, ProfiSérie 065. Všechny profily řady 065 jsou vyráběny z hliníkové slitiny AiMgSi 0,2 F22 a přerušení tepelného mostu je prováděno za použití polyamidových vložek zesílených skleněnými vlákny, čímž je dosaženo optimální stability výrobků.

Oblast použití:

 • Okna
 • Dveře
 • Vchodové dveře do frekventovaných budov

 

Funkční vlastnosti podle normy o výrobcích DIN EN 14361-1

Hmotnost krídla v kg max. 130
Odolnost při zatížení větrem EN 12210 / EN 13116 C5/B5
Odolnost proti náporu dešte EN 12208 / EN 12 154 9A
Propustnost vzduchu EN 12207 / EN 12 152 4
Potřebná síla k ovládání EN 13115 1
Mechanické namáhání EN 13115 4
Trvalost funkce EN 12400 2
Ochrana proti vloupání DIN V ENV 1627:1999 WK 1-3
Třída ochrany proti hluku EN 20 140-3 1-5
Koeficient průchodnosti tepla EN ISO 10077-2 Uf=1,9-2,7W/(m?K)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Průřez systému

 

Povrchová úprava je prováděna práškovým vypalovaným lakem nebo eloxáží, takže zákazník má možnost volby jakéhokoliv odstínu dle stupnice RAL a výběr z několika odstínů eloxu. Pro zákazníky, kteří chtějí přesně sladit design hliníkových dveří s plastovými okny v imitaci dřeva, lze hliníkové profily potahnout foliemi Renolit či Hornschuch.
Koeficient prostupu tepla hliníkových dveří ProfiSérie 065 při použití izolačního dvojskla nebo plné výpně činí Uw = 1,8 W/m2.K .
Hliníkové dveře a vstupní portály lze samozřejmě vybavit příslušenstvím a doplňky dle přání investora jako jsou samozavírače, dveřní stavěče, madla, panikové kování, automatické zámkové lišty, zvonková tabla, sestavy dopisních schránek atd.

HEROAL ProfiSerie 020

Řada neizolovaných hliníkových profilů pro okna , dveře a protikouřové dveře - stavební hloubka systému 50/60 mm.

 

 

Průřez systému

 

Oblast použití:

 • Okna
 • Dveře
 • Pevné prosklení
 • Protikouřové dveře

Povrchová úprava je prováděna práškovým vypalovaným lakem nebo eloxáží, takže zákazník má možnost volby jakéhokoliv odstínu dle stupnice RAL a výběr z několika odstínů eloxu. Pro zákazníky, kteří chtějí přesně sladit design hliníkových dveří s plastovými okny v imitaci dřeva, lze hliníkové profily potahnout foliemi Renolit či Hornschuch.
Hliníkové dveře bez přerušeného tepelného mostu lze samozřejmě vybavit příslušenstvím a doplňky dle přání investora jako jsou samozavírače, dveřní stavěče, madla, panikové kování, automatické zámkové lišty, zvonková tabla, sestavy dopisních schránek atd.

Poutcové vchodové dveře

Členění poutcových vchodových dveří je prováděno přímo ve výrobním závodě za pomoci pravých sklodělících příček (poutců). Jako výplně můžeme kombinovat nejrůznější typy skel (čiré, ornamentní, zrcadlové, probarvené ...) a různé typy plných výplní (hladké desky nebo palubky v barvě či dřevodekoru dveří). Návrh poutcových dveří je čistě otázkou Vaší fantazie a vkusu, základní představu si však můžete vytvořit z přiložených fotografií a typového katalogu poutcových dveří.

 

UKÁZKA NĚKTERÝCH DVEŘÍ – POUTCOVÝCH

 

Vchodové dveře s výplní

V případě vchodových dveří s výplní naše společnost vyrobí kompletní dveře bez jakéhokoliv členění a bez skla a do křídla a případně bočního dílu dveří "zasklíme" hotovou výplň dle výběru zákazníka. Nejčastěji dodáváme dveřní výplně od subdodavatelů Perito, VP Trend. Přestože dveřních výplní je na trhu obrovský výběr v různých cenových relacích, jedná se o typové výrobky, které na rozdíl od poutcových dveří zákazník nemá možnost příliš upravovat dle své fantazie a vkusu.

 

UKÁZKA NĚKTERÝCH DVEŘNÍCH VÝPLNÍ

 Kompletní sortiment výplní naleznete na stránkách výrobců

VP trend  a  Perito

Barvy

Povrchová úprava hwr

Mimořádná odolnost proti nepřízni počasí, nebo anglicky highly weather resistent, to je synonymum systému hwr, který reprezentuje v současnosti nejvyšší světový standard povrchové úpravy hliníkových dílů v rámci celé palety barev RAL. Systém heroal dur hwr splňuje nejvyšší kvalitativní požadavky třídy 2, stanovené institutem Qualicoat a tzv. třídu kvality Master institutu GSB. Práškové laky třídy Qualicoat 2 nebo třídy Master podle GSB musejí obstát v 36 měsíčním testu odolnosti proti povětrnostním vlivům pod názvem „Florida". Přitom nesmí dojít k jejich poškození a na povrchu vrstvy smí dojít pouze k jasně stanoveným změnám, teprve pak mohou být klasifikovány jako mimořádně odolné. Během tohoto speciálního testu jsou hliníkové plechy s nátěrem, určené k venkovnímu použití testovány, jakým způsobem si uchovají zbývající lesk a intenzitu barevnosti za přirozeného vysokého záření UV v americkém státě Florida. Plechy opatřené nátěrem heroal dur hwr bravurně vzdorovaly tomuto intenzivnímu ultrafialovému záření celé tři roky. To odpovídá standardnímu období minimálně deset let ve středoevropském klimatu.

 

  Barvy RAL Heroal


Dveřní kliky

Pro ovládání vchodových dveří používáme značkové dveřní kliky od f. Hoppe, které jsou co trvanlivosti a kvality provedení špičkou ve svém oboru. Máte na výběr z následujících typů klik v několika povrchových úpravách. S výjimkou typu Tokyo je možné objednat bezpečnostní krytí zámkové vložky.

Hliníkové dveře se subtilnějším dveřním křídlem je možné osadit pouze soupravou s úzkým štítkem (Luxembourg nebo Tokyo).

Detailní fotogalerie

 

London Verona Paris Tokyo Luxembourg

 

Příslušenství

Vchodové dveře a vstupní portály můžeme na přání zákazníka samozřejmě vybavit nejrůznějšími typy doplňků a příslušenství jako jsou například:

 • přídavné zámky
 • dveřní stavěče (zášlapy )
 • dveřní zarážky
 • samozavírače
 • madla
 • panikové kování
 • el. vrátný
 • otevírání pomocí karty nebo čipu
 • klíčové systémy
 • zvonková tabla
 • dopisní schránky
 • (jednotlivé nebo v sestavách)
 • kukátka, klepadla ...

Výběr je jen na Vás
Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám s výběrem doplňků a příslušenství poradíme.